Pozytywne Przedszkole Małe Morze w Pucku

O nas

W prowadzonych przez nas przedszkolach dzieci oprócz tradycyjnej profesjonalnej opieki pedagogicznej spotykają nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem sięgają po najnowocześniejsze metody i narzędzia edukacyjne.

Niepubliczne Przedszkole Małe Morze w Pucku prowadzone jest przez FUNDACJĘ POZYTYWNE INICJATYWY

W Przedszkolu MAŁE MORZE dbamy o bezpieczeństwo, serdeczną atmosferę.Odkrywamy i rozwijamy indywidualne talenty zachowując równowagę pomiędzy nauką i zabawą. Dbamy o wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka.

Przedszkole MAŁE MORZE w Pucku to placówka edukacyjna najwyższej klasy dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Wiek przedszkolny to okres kształtowania się osobowości, poznawania świata, relacji międzyludzkich, życiowych wartości, uczenia się norm zachowania oraz rozwijania szeroko pojętej sprawności. Jest to również czas szybkiego przyrostu kompetencji i umiejętności, które stanowią bazę do dalszej nauki w szkole.

Program na którym pracujemy zapewnia dzieciom odpowiednie przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej. Zajęcia zapewniają wszechstronny i harmonijny rozwój, odkrywają talenty i indywidualne zainteresowania dzieci.Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.